Targi edukacyjne – Środowiskowy Punkt Konsultacyjny o Szkołach Ponadpodstawowych

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie.

Informujemy, że Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy oraz Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych Centrum Informacji Zawodowej przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 oraz Szkołą Podstawową nr 50 w Częstochowie organizuje targi edukacyjne.

Wydarzenie będzie miało miejsce w dwóch terminach – dzięki temu będziecie mogli uczestniczyć w nim w dogodnej dla siebie lokalizacji:

1 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 7 im. K.I. Gałczyńskiego przy ul. Zamenhofa 23

lub

16 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 50 im. gen. Wł. Sikorskiego przy ul. Starzyńskiego 10

 

Zapraszamy w godzinach od 16.30 do 18.30

 

Zarówno w jednej jak i w drugiej lokalizacji prezentować się będą wszystkie szkoły ponadpodstawowe z rejonu miasta Częstochowy:

licea, technika, szkoły branżowe I stopnia, Częstochowska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej.

Na miejscu poza poznaniem oferty w/w szkół oraz placówek będziecie mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami, tak aby Wasza wiedza na temat wyboru szkoły była jak najpełniejsza.

Zapraszamy także na stoisko ZPP-P Centrum Informacji Zawodowej, gdzie będziemy odpowiadać na Wasze pytania związane z rekrutacją i wyborem szkoły ponadpodstawowej.

Nie może Was tam zabraknąć!

Możesz również polubić…

Skip to content